Servis / podpora

Jako každé elektronické zařízení se může i naše regulace někdy porouchat. Dokážeme ji opravit bez nutnosti abyste kupovali hned novou. Stačí ji zaslat na naše servisní středisko přes zásilkovnu, kde si ji vyzvedneme a pokud je v záruční době tak ji co nejdříve opravíme a zašleme zpátky aniž byste museli vytáhnout jedinou korunu z kapsy.

Popište nám jak se závada projevuje a společně se budeme smažit problém co nejrychleji vyřešit.
Poté pak regulaci zabalíte a my Vám zašleme číslo pro předání balíčku na zásilkovnu ve svém okolí, která nám jej doručí. Po opravě Vám jej zašleme a avizem zpátky.

Připojení dodávaných ventilů

Z výroby je SUNREG23 připraven na připojení ventilů se zapojením CR303. Napájení motorického ventilu DC 12V, třívodičově. Ventil je napájen z vnitřního transformátoru AC 230V/DC 12V a pro ovládání se používá spínací prvek - relé. Výstup pro ohřev je NO, výstup pro filtraci je NC.
Zapojení CR303
Schema připojení námi dodávaných ventilů. Zapojení CR303/NC (Ventil normálně uzavřen) RD(červený) a GR(zelený) pozitivní napájecí napětí, BK(černý) negativní. Pokud je SW uzavřen (na GR je připojen kladný pól napájení) ventil je otevřen, pokud je SW otevřen, ventil je uzavřen. Motor automaticky vypne přívod po dosažení otevřené nebo uzavřené polohy ventilu. Po odpojení napětí je možné ventil ovládat ručně, povytažením otočného knoflíku a jeho otáčením do zvolené polohy. K určení stavu ventilu slouží indikátor na horní straně ventilu.
AI pool control image.